Wózki do bram przesuwnych

Wózki do bram przesuwnych marki WDB dostępne są w wersjach 5 oraz 9 rolkowych. Wszystkie modele są wahliwe, posiadają regulację w pionie oraz poziomie co ułatwia montaż i regulację bramy. Oferujemy naszym kontrahentom wózki bramowe z rolkami stalowymi oraz poliamidowymi do ceowników bramowych 70x70x4 mm oraz 80x80x5 mm. W ofercie posiadamy zarówno całe zestawy wózków do bram wraz z akcesoriami jak również pojedyncze sztuki.

Dostępne produkty

Wózki do bram przesuwnych marki WDB charakteryzują się wysoką jakością oraz dbałością o detale podczas produkcji. Wysoka precyzja wykonania poszczególnych komponentów z których wyprodukowane są rolki do bram przekładają się na płynną i długoletnią pracę wózków jezdnych w bramach przesuwnych.

Rolki stalowe posiadają podwyższoną twardość co znacząco przekłada się na żywotność rolek bramowych. Rolki poliamidowe charakteryzują się redukcją hałasu podczas pracy bramy oraz niską ścieralnością. Wszystkie elementy wózka są ocynkowane, zapewnia to ochronę przed korozją i warunkami atmosferycznymi w naszym kraju.